aromaterapi masaji teknikleripremium masaj

Aromaterapi Masajı Nedir?

Dünyada en sık tercih edilen masaj türlerinden birisi aromaterapi masajı, terapi esnasında çeşitli yağlar ya da şifalı taşlar gibi ürünlerle birlikte insan vücudundaki belli noktaları uyararak sinir sistemini etkin hale getirmeyi amaçlamaktadır. Yüzyıllardan beri tercih edilmekte olan bu aromaterapi türünde birbirinden farklı doğal ve katkısız içeriği ile kullanılan yağlar sakinleştirme canlandırma enerji verme ve arındırma görevi görmektedir.

Terapi ya da Tedavi amaçlı uygulanan aromaterapi masajı teknikleri ile medikal seanslarını da çeşitli bel boyun Sırt ve kas ağrılarını hafifletecek aynı zamanda vücudumuzdaki negatif elektriği atabileceksiniz. Aromaterapi talepleri içerisinde uygulanan aromaterapi ürünleriyle birlikte eşsiz yolculuğa çıkacak ve kendinizi daha dingin huzurlu sağlıklı şekilde yenilenmiş bulacaksınız. Seans öncesinde ve sonrasında terapistinle birlikte şikayetlerinizi detaylı şekilde paylaştığınız takdirde kendinize uygun yol haritası çizerek tüm  terapi uygulamalarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

aromatherapy massage

aromatherapy massage

Aromaterapi masajı teknikleri nelerdir? 

Aromaterapi masajı teknikleri seansları sırasında kişilerin şikayetlerini ve isteklerine uygun olarak farklı tekniklerle uygulama gerçekleştirilmektedir. Seansımız dan yüksek oranda verim alabilmek amacıyla terapistiniz iletişime geçmeli ve size uygun en doğru aromaterapi masajı teknikleri keşfetmelisiniz.

 • Aromaterapi masajı teknikleri sayesinde doğadan gelen ve içeriğinde hiçbir katkı maddesi içermeyen yağlar eşliğinde gerçekleştirilen aromaterapi masajı işlerin bel boyun Sırt ve kas ağrısı gibi şikayetleri ne karşın Tedavi amaçlı gerçekleştirilebilmektedir. Tedavi amaçlı yapılan seanslarda uygulamayı yapan Terapist kişilerin rahatsızlığına uygun şekilde basınç uygulaması ve olma hareketleri ile birlikte Aromaterapi ürünlerden faydalanmaktadır.
 • Günlük hayatımızda stresli yoğun ve kendimizi yorgun hissediyorsanız terapi amaçlı alabileceğiniz aromaterapi seansıyla kendimizi tamamen bitkilerden gelen saf içeriklerle birleşmiş ürünler eşliğinde dinlendirici yolculukta bulacaksınız. Terapinin asıl amacı kişileri ruh ve beden  sağlığını koruyarak üzerindeki Negatif enerjiyi atmasını ardından seans sonrası hayatını daha huzurlu dingin ve rahat devam etmesini sağlamaktır.
 • Kadınlara özel rahatsızlıklar, hamileler ve benzeri durumlar için son derece etkili olan bu aromaterapi masajı teknikleri masözünüzle doğru şekilde iletişime geçerek kendi vücut yapınıza en uygun ürünleri ve en uygun teknikleri deneyebilirsiniz.

  aromaterapi yagi

  aromaterapi yagi

Aromaterapi Masajı Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Aromaterapi Masajı teknikleri ilk olarak Hindistan ve Çin kültüründe ortaya çıkmıştır denilmektedir. Aynı zamanda Mısırlılar, aromaterapi yağlarından mumyalama ve çeşitli ayinlerde faydalanmıştır. Tarihi geçmişi oldukça eski olan bu masaj tekniğinde insan vücuduna birbirinden farklı faydaları kanıtlanmıştır. Terapi ya da tedavi amaçlı uygulanan bu seanslarda ruh ve beden sağlığımızı koruyabilecek siniz gibi hayatınızı daha sağlıklı yenilenmiş ve ferahlamış şekilde devam edebilirsiniz. Seans esnasında aşağıdaki problemleriniz içinde çözüm bulabilirsiniz.

 1. Bel, Boyun, Sırt ve Kas Ağrılarına Etkili;  spa esnasında kullanılan öz yağlarla birlikte vücudumuzda şikayetçi olduğunuz ağrılardan düzenli şekilde alacağınız seanslar eşliğinde  kurtulabilmeniz mümkündür.
 2. Hamileler için Rahatlatıcı Uygulamalar;  aromaterapi masajı teknikleri esnasında kullanılan ürünlerle özellikle ağrıların yoğun geçtiği dönemlerden birisi hamilelik döneminde vücudumuzu dinlenmiş ne kalktığınız rahat hissetmeniz amacıyla alanında uzman terapistler sizlere yardımcı olmaktadır.
 3. Dolaşım ve Sindirim sistemi sorunlarında tercih edilen bu masaj türünde  vücudumuzdaki belli noktalar uyarılarak kan dolaşımını hızlandırabilir hücre yenilenmesini arttırabilir ve 9 ay nasıl güçlendirebilirsiniz. Detay için klasik masaj teknikleri sayfamıza bakabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 4. Vücudunuzdaki toksinlerden spa terapileri eşliğinde kurtulabilir ve kendinizi tazelenmiş hissedebilirsiniz. Aynı zamanda belirli dönemlerde vücudumuzda meydana gelen ödem gibi problemleriniz için aromaterapi masajı teknikleri seansları vazgeçilmez tedavi yöntemlerinden birisidir.

  aromaterapi masaji nedir

  aromaterapi masaji nedir

Aromaterapi Yağı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ruh ve beden sağlığınızı korumak adına faydalanacağınız masaj spa seans eşliğinde kullanılan aromaterapi yağları tamamen doğal ve katkısız içeriklere sahiptir. Seans esnasında çeşitli faydaları sebebiyle tercih edilen bu yağ içerikleri profesyonel masörler tarafından uygulanmaktadır.

–  aromaterapi yağlarından yüksek oranda verim almak için  uygulama yapılan bölgeye Etkin miktarda kullanılması gerekmektedir. Bu miktar ne az ne de çok olmalıdır.

– İyi kaliteli ve profesyonel aromaterapi yağının aşağıdaki özelliklere sahip olması beklenilmektedir.

 1. Doğal, katkısız ve bitkisel içerik
 2. Hızlı Emilim
 3. Yumuşatıcı ve nemlendirici
 4. Dokuyla teması halinde ferahlık oluşturması

Bir diğer hizmetimiz hakkında bilgi almak için linke tıklayınız. https://www.premiummasaj.com/klasik-isvec-masaji-teknikleri/

Rezervayon ve iletişim için arayınız. Telefon: 0530 128 95 55